دولت ترامپ تلاش داشته که ارتش آمریکا را وادار به حمله نظامی به ایران کند.

ساخت وبلاگ
چکیده :   سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز (یکشنبه، 31 تیر) در جلسه شورای هماهنگی اجرای... با عنوان : دولت ترامپ تلاش داشته که ارتش آمریکا را وادار به حمله نظامی به ایران کند. بخوانید :

 

فرماندهان <strong>ارتش</strong> <strong>آمریکا</strong> جلوی اقدام <strong>نظامی</strong> علیه <strong>ایران</strong> را گرفتند/ باید آماده باشیمسرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز (یکشنبه، 31 تیر) در جلسه شورای هماهنگی اجرای سند راهبردی خدمت رسانی به رزمندگان گفت: انقلاب اسلامی یک انقلاب مردم‌محور بوده است و مردم همواره پای کار انقلاب ایستادند و این روند ادامه خواهد داشت.

وی افزود: براساس قانون اساسی، جمهوریت نظام در کنار اسلامیت نظام از هم تفکیک ناپذیر هستند، جنگ به‌عنوان بزرگترین اتفاقی که در چهل سال گذشته اتفاق افتاده است، حادثه‌ای چشم‌گیر بود و اگر مردم نبودند و به آن وارد نمی‌شدند، با حمایت‌هایی که استکبار از صدام می‌کرد، حتما جنگ به شکست منجر می‌شد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: بهترین کاری که در زمان جنگ انجام شدند، آموزش و سازماندهی نیروهای مردمی بود که بخش زیادی از بدنه رزمی ما را تشکیل می‌دادند.

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 3 مرداد 1397 ساعت: 19:44